"TARGI NIERUCHOMOŚCI przyjdź, kup i zamieszkaj NA SWOIM" WROCŁAW 21-22 listopada 2015 r.

80 wystawców, 3000 mieszkań, 1000 domów już 21-22 listopada w hali Orbita we Wrocławiu!

Już 21 i 22 listopada w Hali Orbita przy ul. Wejherowskiej 34 odbędzie się druga impreza z nowego cyklu „Przyjdź, Kup i Zamieszkaj NA SWOIM”. Będzie to idealna okazja do tego, aby zapoznać się z aktualną ofertą blisko 80 deweloperów budujących na terenie Wrocławia i okolic m.in. Archicom, Rafin, Atal, Arkop, Vantage, Profit Developemnt, Dom Developer, Fadesa Polnord, Murapol, Bougyues Immobilier, Inkom, Dom Invest. Na miejscu nie zabraknie również przedstawicieli banków takich jak: Pekao S.A., Deutsche Bank, Bank BZWBK.  

Podczas specjalnych seminariów targowych i warsztatów prowadzonych przez najlepszych ekspertów będzie można zdobyć wszelkie informacje prawno-kredytowe niezbędne do bezproblemowego zakupu wymarzonych czterech kątów. Wszyscy zwiedzający otrzymają bezpłatny Katalog Targowy, w którym znajdą szczegółowe opisy wielu dolnośląskich inwestycji, cały szereg artykułów, które wyjaśnią na co zwrócić uwagę przy zakupie nieruchomości.

Najmłodsi uczestnicy targów miło spędzą czas w specjalnej strefie zabaw dla dzieci lub wraz z rodzicami będą mogli wziąć udział w konkursie w którym do wygrania jest projekt mieszkania, który ufundowała firma HOME M2. 

 - Koniec 2015 r. to znakomita pora na zakup mieszkania z niższym wkładem własnym. Deweloperzy bardzo rozbudowali swoją ofertę, a ceny spadły do znacznie bardziej przystępnych poziomów. Kredyty są najtańsze w historii naszego rynku. Wszystko to sprawia, że wielu Polaków może wreszcie zrealizować swoje największe marzenie, jakim od lat jest zamieszkanie „na swoim”. Będziemy zaszczyceni, jeśli uda nam się Państwu pomóc w realizacji tych marzeń – mówi Marcin Kowalski z firmy Group 4 Events.  

Partnerzy targów: Archicom oraz Rafin.

Partnerem konkursu jest Firma Home M2

Targi nieruchomości zostały objęte Patronatem honorowym Wojewody Dolnośląskiego, a wśród patronów medialnych warto wymienić m in. Mieszkaniedlamlodych.pl,  Bezpiecznyzakupnieruchomosci.pl, KRN.pl, Otodom.pl, Rynekpierwotny.pl, Domiporta.pl, Dopoznania.pl. 

Targi otwarte będą w godzinach 10.00-16.00. Bilet wstępu kosztuje 10 zł i jest możliwość odbioru 30% zniżki na jego zakup poprzez rejestrację na stronie www.targi-naswoim.pl 

W sprzedaży są również bilet rodzinny w cenie 15 zł, na który mogą wejść dwie osoby dorosłe z dowolną liczbą dzieci do 15. roku życia. 

Więcej informacji o targach: http://www.targi-naswoim.pl/wroclaw

Gorąco zapraszamy!

Więcej informacji:

organizatorem targów jest:


Masz pytanie albo szukasz dokładniejszej odpowiedzi? Skontaktuj się z nami


Zapisz się do newslettera